Novinky

Terezín

29.01.2016 18:21
Terezínký zimní pohár 29.1.2017 Ve zkouškách se nám nevedlo. V juniorském běhu jsme si doběhli pro druhé místo .

Heroutice - 8. VÁNOČNÍ DÁREK Vousatý pohár

12.12.2015 00:00

Všetice Zimní pohár

07.11.2015 00:00
V sobotu jsme si vyrazili do Všetic na ,,ZIMNÍ POHÁR´´. V tomto závodě se běželi tři jumpingy. Dříve jsme vůbec žádné jumpingy nedobíhali, ale dnešním dnem se to zlomilo!!! Zaběhli jsme všechny jumpingy, z toho dva čistě a jeden s jednou chybou. Zúčastnilo se čtyřicet-devět psů a náš nejlepší...

Královice

17.10.2015 00:00
V sobotu jsme si vyjeli do Královic u Slaného. V koňské hale jsme běželi jumping, agility a zkoušku LA2. Za milé podpory Gabči, Alči, Dity, Monči a hlavně skvělé hlasatelky Dany jsme i přes veškerou snahu doběhli pouze agility a zkoušku.

Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

08.10.2015 08:12

Working testy

04.10.2015 20:46
Tohle byl den, kterého jsem se trošku bála. Bárny sice poslouchat umí, ale když se k tomu přidá moje tréma před tolika příznivci Beardetek ..... Ale zlavládli jsme to a máme doma dva splněné Working testy: PRIMAR a JUNIOR Teď jen pilně trénovat , aby jsme příští rok postoupili zase o kousek dál.

Louny o podzimní kvítek

03.10.2015 00:00

Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

01.10.2015 08:11

MČR v agility Pasohlávky 2015

19.09.2015 00:00
Naše první Mistrovství republiky JUNIORŮ Krásné prostředí, nový kamarádi a přenádherná atmosféra https://www.youtube.com/watch?v=hJ-kem_Tv-Q

Kácovský tuplák

12.09.2015 00:00
V sobotu jsme se rozhodli zkusit první zkoušku LA2 na Kácovském tupláku, společnost nám dělala Blanka s Týnou a Tery, Eva  a Bandaska, které vždycky moc rády vidíme. První běh JUMP jsem se diskla na předposlední překážce a bylo to pro mě takové zklamání, že mě motivovalo do příštího běhu tedy...